Doprava zadarmo od 349€
Overené zákazníkmi
2 roky záruka na tovar
Najlepšie ceny na trhu
Značkový tovar v eshope
Reklamácia tovaru

  Kontaktné informácie

  Informácia o výrobku a dôvod vrátenia


  Podmienky záručných opráv upravuje obchodný zákonník SR

  Žiadame vás o odstránenie vzorov, kódov a hesiel na mobilnom zariadení. V prípade iphonu aj o odhlásenie zo služby „find my iphone. Urýchli to proces reklamácie. Tovar prosím starostlivo zabaľte do pevného obalového materiálu, aby ste ho zabezpečili proti poškodeniu pri transporte, a balík spolu s kópiou bločku odošlite na adresu, ktorá Vám príde e-mailom s potvrdením o prijatí reklamácie po vyplnení reklamačného protokolu.

  Osobitné podmienky záručných opráv:

  1. V prípade neprejavenej závady,  alebo mechanického poškodenia tovaru Vám vystavíme cenovú ponuku na platenú opravu, ktorá bude platná do 7 dní od jej vystavenia. V prípade neakceptovania cenovej ponuky na opravu, Vám bude účtovaný administratívny a manipulačný poplatok spojený s vybavením reklamácie vo výške 15 Eur bez DPH.
   2. V prípade, že sa do tohto termínu k danej ponuke nevyjadríte, budeme ju považovať za neakceptovanú a zákazka bude uzavretá bez opravy. 1a. Podmienky v bode 1. sa nevzťahujú na prvú reklamáciu daného kusu tovaru.
  V prípade obdržania tovaru na reklamáciu, ktorý nepochádza z Maxmobile plus s.r.o. Vám bude účtovaný manipulačný a administratívny poplatok 15 Eur bez DPH.
  3. Obvyklá maximálna doba trvania opravy je 30 dní od prijatia tovaru na náš sklad
  4. Záruka na vykonané práce a vymenený náhradný diel v zmysle obchodného zákona je 3 mesiace.
  5. V prípade nedostatočného zabezpečenia ochrany tovaru pomocou obalového materiálu vám bude poskytnutý náhradný obalový materiál na vaše náklady.

  Adresa pre zasielanie reklamovaného tovaru:

  najLEPŠIEmobily s.r.o.
  Kukučínova 8
  Prievidza 971 01
  phone-handsetcross-circle