Expresné dodanie

Tovar objednaný bude expresne doručený do 2 pracovných dní

Contec CMS50D Pulzný oximeter


18.00 15,00 bez DPH

Cena dopravy 3,50€ s DPH

Doprava zadarmo od 99€ s DPH

Recenzie z Heureka.sk

 • Marek Grusman

  Celkové hodnotenie: 5

  Rychle dodanie Najlepsia cena s dopravou

 • Jakub Kováč

  Celkové hodnotenie: 5

  Do 2 dní bol telefón doma všetko v poriadku žiadne komplikácie

 • Patrik Balog

  Celkové hodnotenie: 5

  rýchle doručenie Cena

 • Elena Batková

  Celkové hodnotenie: 5

  Rychly nakup, dobra cena.

 • Peter Kurta

  Celkové hodnotenie: 5

  Rýchle dodanie

 • Alena Gúčiková

  Celkové hodnotenie: 5

  Rýchle dodanie

 • Elena Fajnorová

  Celkové hodnotenie: 5

  milá komunikácia ústretovosť

 • Júlia Terpáková

  Celkové hodnotenie: 5

  Super.Vybrala som,zaplatila a do dvoch dní som mala mob.doma.

 • Oľga Kmeťová

  Celkové hodnotenie: 5

  priamo v meste, kde mám trvalý pobyt

POPIS PRODUKTU


CE Certifikát: kliknite sem Prstový pulzný oximeter CMS50D. Model CMS50D popredného výrobcu zdravotníckej techniky, CONTEC MEDICAL SYSTEMS, je jedným z najuznávanejších a najklasickejších pulzných oximetrov na trhu. Oximeter – slúži na neinvazívne meranie saturácie hemoglobínu kyslíkom v arteriálnej časti krvného riečišťa  (SpO2) a srdcovej frekvencie. Pulzný oximeter používa dva svetelné lúče rôznych vlnových dĺžok pre meranie, ktoré spadajú na prst vložený do zariadenia. Pulzný oxymeter je vhodný najmä pre rizikových pacientov, napríklad pre ľudí so srdcovými chorobami, astmatikov, ale aj pre športovcov a zdravých ľudí, ktorí sa pohybujú vo vysokých nadmorských výškach (napr. horolezci, lyžiari alebo športoví športovci). Poznámka: výrobok slúži ako doplnok na získanie informácií o zdravotnom stave pacienta. Výsledky nenahrádzajú diagnózu lekára.

VÝHODY

vhodné na použitie v súkromnom prostredí (doma, na cestách). možné použiť aj v zdravotníckej oblasti (nemocnice, zdravotnícke zariadenia). OLED farebný displej. malé rozmery, nízka hmotnosť, jednoduché použitie jednoduché ovládanie jedným tlačidlom. dlhý pracovný čas 20 hodín nepretržitej práce na 1 súpravu batérií.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Rozsah merania saturácie kyslíkom: 0-100% (SpO2), s rozlíšením 1% Presnosť: 70-100% +/-2%, pod 70% nedefinované Rozsah merania srdcovej frekvencie: 30-235 úderov/min., s rozlíšením 1tep/min, presnosť: +/-2 údery za minútu alebo +/-2% (platí vyššia odchýlka) Výdrž batérie: 2x batéria typu „AAA“ 1,5V, nové alkalické batérie postačujú na približne 20 hodín nepretržitej prevádzky Spotreba energie: < 30mA Hmotnosť zariadenia: cca 50 g (vrátane batérií) Veľkosť prístroja: cca 31 (Š) x 32 (V) x 57 mm (H) CE 0123 – zdravotnícka pomôcka, trieda IIb

OBSAH BALENIA

Zariadenie/oximeter (1ks), popruh na zavesenie, puzdro

  Opýtať sa špecialistu  Snažíme sa odpovedať na vaše otázky do jedného pracovného dňa. Môžete však využiť aj online chat, PO-PI od 9:00 - 17:00, kde vám odpovieme takmer okamžite.

  Nákupný košík

  close